Saya psikoloji Danışmanlık ve Eğitim Merkezi


Online Terapi

           Online Terapi ve Online Danışmanlık, 
 Psikoterapi - Psikolojik Danışmanlık hizmeti veren merkezimizde depresyon, fobiler, yeme bozuklukları, panik atak ve anksiyete bozuklukları, stres ve stresle başa çıkma yöntemleri, öfke kontrolü, uyku bozuklukları, okul problemleri, iletişim sorunları, davranış problemleri, evlilik ve ilişki problemleri gibi hemen her konuda online terapi hizmeti verilebilmektedir. Merkezimizde görev yapan Terapistlerimizin her biri alanında uzman psikologlar ve psikoterapistlerden oluşmakta ve eğitimlerini uzmanlık alanlarına göre tamamlamış psikoterapistlerdir. 

          Online Terapi , Günümüzde giderek yaygınlaşan, yurt dışında yaşayan veya büyük şehirlerden uzak yaşayan, istediği terapiste ulaşamayan ya da mahremiyeti hakkında taşıdığı kaygı sebebiyle bir terapiste gitmekten imtina eden insanlar için, günlük hayatın hareketliliği içinde vakit bulamayan, zaman ve ulaşım problemi kendisini terapiden vazgeçiren insanlar için  uygun bir yöntemdir. Fiziksel engelleri ya da ruhsal problemleri sebebiyle evinden çıkamayan, ailesinden gizli danışmak zorunda kalan insanlar için de bazen tek ve en kurtarıcı yol online terapi olabilmektedir. Kişi işi nedeniyle sürekli seyahat etmek durumundaysa ve iş programı  sürekli değişiyorsa geleneksel terapinin önceden belirlenmiş randevularına sadık kalamayacağından bu kişilere yaşam tarzları nedeniyle online terapi  daha uygundur. Herhangi  bir nedenle kimliğini  gizlemek isteyen(cinsel taciz/tecavüze uğramış veya    cinsel kimliğini   saklamak zorunda hissedenler  vb.)  kişiler için   kendilerini güvende hissettikleri bir mekândan terapi hizmeti almak daha cesaret  vericidir.        
           Online terapi yapmak istenildiğinde terapi alınacak olan terapistinizin yetkinliği ve uzmanlığıyla ilgili bilgi edinmeniz, doğru kişiden doğru hizmeti almanızı sağlayacaktır. 

Savaş ZARARSIZ                                               Yaprak ZARARSIZ Sayfaya Gitmek için
Psikoterapist / Çift ve Aile Terapisti                Uzman Psikolog / Psikoterapist / Eğitmen
Anahtar Kelimeler : Psikolog, Online Terapi, Online Psikolog, Online Psikoterapi, Online Terapi Yapan Psikologlar,